Izvēlies arkolat sadaļu

ARC France zīmolu - ARCOROC, Chef and Sommelier un Luminarc dienas!

13.04.2018, 11:53

ARC France zīmolu - ARCOROC, Chef and Sommelier un  Luminarc dienas!
Arkolat main

Kompānija ARC ir dibināta Francijas ziemeļu pilsētā Arques. Šajā pilsētā vēl arvien atrodas ARC grupas galvenā mītne, kā arī pētniecības un attīstības nodaļa, bet uzņēmums savā attīstībā jau sen sniedzas ārpus Francijas robežām. Ar piecām ražotnēm (Francijā, ASV, Ķīnā, AAE un Krievijā) ARC spēj saražot līdz pat 5 miljoniem stikla produktu dienā. ARC mērķis vienmēr ir bijis klientam nogādāt skaistas un kvalitatīvas lietas. ARC grupu pārstāv seši apakšzīmoli: Cristal d’Arques™ Paris, Luminarc™, Arcoroc™, Chef&Sommelier™, Arcopal™ un Eclat™.

 

 

 

arcoroc.jpg

Arcoroc ir viens no ARC apakšzīmoliem, kurš specializējas viesmīlības un sabiedriskās ēdināšanas nozarē jau kopš 1958.gada. Visa zīmola pastāvēšanas laikā, Arcoroc nemitīgi ir attīstībā un katru gadu saviem klientem piedāvā jaunus produktu risinājums. Arcoroc ir līderis mūsdienīgu un jebkuram dzīves ritmam atbilstošu trauku ražošanā un izstrādāšanā.

Šī zīmola galvenais uzstādījums jau kopš pašiem pirmsākumiem ir radīt produktus atbilstoši katra klienta vēlmēm. Tai skaitā liels uzņēmuma ieguldījums tiek novirzīts uz jaunu inovatīvu matriālu izstrādāšanu.

 

Apkopoti visi 2018. gada jaunumi, iedvesmojies un pasūti traukus īpaši sev!

pasutijums@arkolat.lv

+371 80704088

 

poga.jpg

 

Pievienotie attēli

luminarc_logo.jpg

Luminarc, kā ARC apakšzīmols radās 1958. gadā. Luminarc piedāvā mūsdienīgus ikdienas traukus un plašu glāžu klāstu. Šī zīmola trauku sērijas izceļas ar vienmēr aktuāliem un košiem krāsu salikumiem, kas lieliski spēj papildināt ne vien Jūsu galda klājumu, bet arī viena otru, veidojot unikālu piedāvājumu ikvienam. Luminarc piedāvā arī bērnu trauku sērijas ar pazīstamiem multfilmu varoņiem, visdažādākās glāžu sērijas, uzglabāšanas traukus, cepeštraukus, sulas krūzes un dauz ko citu. Luminarc trauki apvieno īpašības, kas nodrošina ne tikai to izturību, bet arī padara tos viegli kopjamus, visi trauki ir derīgi lietošanai trauku mazgājamās mašīnās un mikroviļņu krāsnīs.

 

Apkopoti visi 2018. gada jaunumi, iedvesmojies un pasūti traukus īpaši sev!

pasutijums@arkolat.lv

+371 80704088

 

poga.jpg

Pievienotie attēli

chef.jpg

Ēst gatavošanas un ēdiena baudīšanas kvalitātes nemitīgi kāpj un šo latiņu uz augšu nepārtraukti ceļ arī Chef&Sommelier. Šī ARC zīmola trauku un glāžu sērijas veidotas, lai ēdiena pasniegšana notiktu augstākajā kvalitātē, oriģinālos un pamanāmos traukos. Chef&Sommelier augstākās kvalitātes porcelānā un Krysta™ materiālā redzama ražotāja profesionalitāte elegances un ēdiena pasniegšanas ekspertīzē, kas neapmierinātu neatstāt pat visprasīgāko klientu.

 

 

Apkopoti visi 2018. gada jaunumi, iedvesmojies un pasūti traukus īpaši sev!

pasutijums@arkolat.lv

+371 80704088

 

poga.jpg

Pievienotie attēli


Doties atpakaļ
{{ discount }}

{{ product.product_name }}

Preces kods: {{ product.product_code }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR

{{ priceDiscount }} EUR

Cena bez PVN

Nomas cena

Nomas cena bez PVN