Izvēlies arkolat sadaļu

VISS MĀJAS UN PROFESIONĀLAI VIRTUVEI!

SIA ARKOLAT ir vadošais trauku un mājsaimniecības preču uzņēmums Baltijā, kas piedāvā visu nepieciešamo ēdiena gatavošanai un servēšanai, kā arī daudz un dažādas noderīgas lietas virtuvei un mājai. Plašajā piedāvājumā ir padomāts gan par privātpersonām, gan uzņēmumiem, īpašs sortiments ir vairumtirdzniecībai un HoReCa segmentam.
Uzņēmums dibināts 1994.gadā, un katru gadu turpinot ieguldīt savā attīstībā ir paplašinājies. 2009.gadā tas iegādājās Igaunijas uzņēmumu Arkogren OU, nodrošinot efektīvu preču loģistiku arī vairumtirdzniecības un Horeca klientiem Igaunijā.

 

MŪSU PREČU IZVĒLES PAMATĀ IR KVALITĀTE, PRAKTISKUMS UN JAUNĀKĀS TENDENCES! 

Sadarbojoties ar vairāk nekā 200 ražotājiem un preču piegādātājiem no visas pasaules, piedāvājam papildus izvēlēties arī no ražotāju katalogiem Jums nepieciešamo, individuāli specifisko - savai gaumei, mērķiem un vajadzībām vispiemērotāko risinājumu. Esam oficiālie pārstāvji Latvijā un pasaulē labi zināmiem zīmoliem kā Luminarc, Arcoroc, Tramontina, Tescoma, GreenPan, WMF, Aladdin, Seltmann Weiden, Cole&Maison, Papstar, Tork u.c.

 

MŪSU VEIKSMES ATSLĒGA IR PROFESIONĀLS KOLEKTĪVS!

Kolektīvs ar ilggadējo pieredzi spēj atrast piemērotākos risinājumus ikkatrai vajadzībai! Galda kultūras zināšanas, sekošana jaunākajām tendencēm un klasiskai, profesionāli padomi trauku un virtuves piederumu izvēlē ir vērtības, kuras uzņēmums ar prieku dāvā saviem klientiem. Dziļi individuāla pieeja darbam un cilvēkiem veido SIA Arkolat filozofiju.

 

HORECA.png

Horeca –pieredzējuši profesionāļi atradīs labāko risinājumu jūsu vajadzībām, gan palīdzēs ar padomu. Regulāri ir pieejams plašs un nozarei specifisks profesionālo trauku, virtuves piederumu un aprīkojuma sortiments. Sadarbojamies gan ar konditorejām, bāriem, restorāniem, kafejnīcām un jebkuru sabiedrisko ēdinātāju. Aktīvi strādājām arī ar reklāmas aģentūrām un citiem uzņēmumiem. Papildus pieņemam arī specpasūtījumus tieši Jums nepieciešamām lietām.

 

BUSINESS.png

Vairumtirdzniecība –  mēs apkalpojam lielveikalu tīklus,  un citas tirdzniecības vietas gan Latvijā, gan visā Baltijā, eksportējam arī uz citām valstīm. Pieredzējušie pārdevēji piemeklēs katram veikalam atbilstošu sortimentu un akcijas preces. Specializējamies arī suvenīru, dāvanu u.c. specifisku veikalu piedāvājumu izveidē.

 

SHOP.png

Veikals profesionāļiem sniedz iespēju iegādāties traukus, virtuves piederumus un mājsaimniecības preces gan juridiskām, gan privātpersonām. 

OUTLET -  trauku un virtuves piederumu OUTLET atrodas veikala telpās Mūkusalas ielā 72b. 

 

RITO.png

Mazumtirdzniecība - pirmais RITO veikals tika atvērts jau 1993. gadā Rīgā un šobrīd mums ir 3 RITO veikali lielākajos tirdzniecības centros Rīgā, kā arī Marijas ielā un Ventspilī. RITO trauku veikals nodrošina plašu izvēli, ērtu iepirkšanos un profesionālu pārdevēju padomu kvalitatīvu lietu cienītajiem. Mūsu veikalos piedāvājam papildus servisu – dāvanu saiņošanu un iespēju pasūtīt preces no katalogiem. Savukārt kļūstot par RITO patstāvīgo klientu, regulāri saņemsiet aktuālo informāciju par jaunumiem RITO veikalos, tai skaitā īpašiem piedāvājumiem tieši lojāliem klientiem un atlaidēm.

{{ discount }}

{{ product.product_name }}

Preces kods: {{ product.product_code }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR

{{ priceDiscount }} EUR

Cena bez PVN

Nomas cena

Nomas cena bez PVN