Izvēlies arkolat sadaļu

VISS MĀJAS UN PROFESIONĀLAI VIRTUVEI!

SIA ARKOLAT ir vadošais trauku un mājsaimniecības preču uzņēmums Baltijā, kas piedāvā visu nepieciešamo ēdiena gatavošanai un servēšanai, kā arī daudz un dažādas noderīgas lietas virtuvei un mājai. Uzņēmums tika nodibināts 1994. gadā un kopš tā laika katru gadu turpina augt, attīstīties, kā arī uzlabot sniegto piedāvajumu un pakalpojumu kvalitāti. Mūsu uzņēmums ir padomājis gan par privātpersonām, gan uzņēmumiem, piedāvājot tiem īpašu preču sortimentu.

 

MŪSU PREČU IZVĒLES PAMATĀ IR KVALITĀTE, PRAKTISKUMS UN JAUNĀKĀS TENDENCES! 

Sadarbojoties reizē ar vairāk nekā 200 ražotājiem un preču piegādātājiem no visas pasaules, mēs esam spējīgi piedāvāt augstākās kvalitātes risinājumus par saprātīgām cenām, kā arī Jums ir iespēja izvēlēties arī no ražotāju katalogiem Jums tīkamo, nepieciešamo, individuāli-specifisko preci - savai gaumei, mērķiem un vajadzībām! Mēs lepojamies ar to, ka esam oficiālie pārstāvji Latvijā un pasaulē labi zināmiem zīmoliem, tādiem kā Porland, Tramontina, Tescoma, PAW, WMF, ARC, DKB, ASA Selection, Stalgast, Papstar, Lurch, Kesper u.c.

 

MŪSU VEIKSMES ATSLĒGA IR PROFESIONĀLS KOLEKTĪVS!

Kolektīvs ar ilggadējo pieredzi spēs piemeklēt piemērotākos risinājumus katra atsevišķa cilvēka un uzņēmuma vajadzībām! Galda kultūras zināšanas, sekošana līdzi jaunākajām tendencēm un klasiskai, profesionāli padomi trauku un virtuves piederumu izvēlē ir vērtības, kuras uzņēmums ar prieku ir gatavs sniegt saviem klientiem. Dziļi individuāla pieeja darbam un cilvēkiem veido SIA Arkolat filozofiju.

 

HORECA.png

Horeca – pieredzējuši profesionāļi piemeklēs labāko risinājumu jūsu vajadzībām, kā arī sniegs padomu. Regulāri ir pieejams plašs un nozarei specifisks profesionālo trauku, virtuves piederumu un aprīkojuma sortiments. Sadarbojamies ar konditorejām, bāriem, restorāniem, kafejnīcām un jebkuru sabiedrisko ēdinātāju. Aktīvi strādājām arī ar dažādām uzņēmumiem. Papildus pieņemam arī specpasūtījumus tieši Jums nepieciešamām lietām.

 

BUSINESS.png

Vairumtirdzniecība –  apkalpojam lielveikalu tīklus, un citas tirdzniecības vietas gan Latvijā, gan visā Baltijā, eksportējam arī uz citām valstīm. Pieredzējušie pārdevēji piemeklēs katram veikalam atbilstošu sortimentu un akcijas preces. Specializējamies arī suvenīru, dāvanu u.c. specifisku piedāvājumu izveidē.

 

SHOP.png

Veikals profesionāļiem un lietpratējiem sniedz iespēju iegādāties traukus, virtuves piederumus un mājsaimniecības preces gan juridiskām personām, gan privātpersonām. 

 

RITO.png

Mazumtirdzniecība - pirmais RITO veikals tika atvērts jau 1993. gadā Rīgā un šobrīd mums ir 3 RITO veikali lielākajos tirdzniecības centros Rīgā, kā arī Liepājā un Ventspilī. RITO trauku veikals nodrošina plašu izvēli, ērtu iepirkšanos un profesionālu pārdevēju padomu kvalitatīvu lietu cienītajiem. RITO ir tavs uzticamākais eksperts trauku un virtuves piederumu izvēlē, ēdienu gatavošanas un tā pasniegšanas jautājumos. Mūsu veikalos piedāvājam papildus servisu – dāvanu saiņošanu un iespēju pasūtīt preces no katalogiem. Savukārt kļūstot par RITO patstāvīgo klientu, regulāri saņemsiet aktuālo informāciju par jaunumiem RITO veikalos, tai skaitā īpašiem piedāvājumiem tieši lojālitātes programmas klientiem un atlaidēm.

{{ discount }}

{{ product.product_name }}

Preces kods: {{ product.product_code }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR

{{ priceDiscount }} EUR

Cena bez PVN

Nomas cena

Nomas cena bez PVN