Izvēlies arkolat sadaļu
VEDELSEEP ŠĶIDRĀS ZIEPES AR ZIEDU AROMĀTU 0.5L, Reneva

Reneva:

Reneva

SIA “RENEVA” nodarbojas ar dezinficējošo un mazgāšanas līdzekļu tirdzniecību.

SIA “Reneva” piedāvā optimāli izvēlētus dezinficējošos un mazgāšanas līdzekļus atkarībā no klientu darbības veida – ir izveidots specializēts piedāvājums piena pārstrādes uzņēmumiem, maizes un konditorejas ražotnēm, gaļas un zivju pārstrādātājiem, dzērienu ražotājiem, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem, viesnīcām, skolām, kā arī auto un tehnikas servisa firmām.

SIA “Reneva” ir noslēgti ilgtermiņa sadarbības līgumi ar sertificētiem piegādātājuzņēmumiem Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Somijā, Vācijā un Lielbritānijā, tādējādi mūsu piedāvātajiem dezinfekcijas, mazgāšanas līdzekļiem, un dažāda pielietojuma uzkopšanas inventāram ir garantēta nemainīga kvalitāte.


Dezinfekcijas un mazgāšanas līdzekļiem ir apraksti un lietošanas instrukcijas valsts valodā, kuri nepieciešami pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas sistēmas HACCP dokumentācijai.


VEDELSEEP ŠĶIDRĀS ZIEPES AR ZIEDU AROMĀTU 0.5L, Reneva

Preces kods: LA161030164
Zīmols: Reneva

{{ productPrice }} EUR

{{ productDiscount }} EUR

Atlikumā mazāk par 10 gab.
Apskatīt grozu

Preces apraksts

Šķidrās ziepes ar svaigu aromātu. Maigas un ādai draudzīgas ziepes roku un ķermeņa mazgāšanai. Satur aizsargājošus, mīkstinošus un mitrinošus komponentus, kas saglabā ādas normālu mitrumu un pH līmeni. Piemērots ikdienas lietošanai. 

Gatavs lietošanai.

{{ discount }}

{{ product.product_name }}

Preces kods: {{ product.product_code }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR

{{ priceDiscount }} EUR

Cena bez PVN

Nomas cena

Nomas cena bez PVN