Izvēlies arkolat sadaļu
EPIDES DEZINFEKCIJAS LĪDZEKLIS 5L, Reneva

Reneva:

Reneva

SIA “RENEVA” nodarbojas ar dezinficējošo un mazgāšanas līdzekļu tirdzniecību.

SIA “Reneva” piedāvā optimāli izvēlētus dezinficējošos un mazgāšanas līdzekļus atkarībā no klientu darbības veida – ir izveidots specializēts piedāvājums piena pārstrādes uzņēmumiem, maizes un konditorejas ražotnēm, gaļas un zivju pārstrādātājiem, dzērienu ražotājiem, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem, viesnīcām, skolām, kā arī auto un tehnikas servisa firmām.

SIA “Reneva” ir noslēgti ilgtermiņa sadarbības līgumi ar sertificētiem piegādātājuzņēmumiem Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Somijā, Vācijā un Lielbritānijā, tādējādi mūsu piedāvātajiem dezinfekcijas, mazgāšanas līdzekļiem, un dažāda pielietojuma uzkopšanas inventāram ir garantēta nemainīga kvalitāte.


Dezinfekcijas un mazgāšanas līdzekļiem ir apraksti un lietošanas instrukcijas valsts valodā, kuri nepieciešami pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas sistēmas HACCP dokumentācijai.


EPIDES DEZINFEKCIJAS LĪDZEKLIS 5L, Reneva

Preces kods: LA16130123
Zīmols: Reneva

{{ productPrice }} EUR

{{ productDiscount }} EUR

Atlikumā mazāk par 10 gab.
Apskatīt grozu

Preces apraksts

Ātras iedarbības dezinfekcijas līdzeklis uz spirta bāzes. Sastavs: spirta maisījumi, pienskābe. Izmanto visu virsmu dezinfekcijai ar paugstinātām higiēnas prasībām. Dezinfekcija notiek 1 minūtes laikā.  


Gatavs lietošanai. pH 2.3

{{ discount }}

{{ product.product_name }}

Preces kods: {{ product.product_code }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR

{{ priceDiscount }} EUR

Cena bez PVN

Nomas cena

Nomas cena bez PVN