Izvēlies arkolat sadaļu
Simple plus zupas bļoda 15cm, Leela Baralee

Leela Baralee:

Leela Baralee

Imperial Pottery Co. Ltd. (Leela Baralee) tika dibināta 2001. gadā ar apņemšanos ražot visaugstākās kvalitātes galda piederumus starptautiskajam tirgum. Leela Baralee rada vissmalkāko reljefu, kas atspoguļo harmonijas un siltuma izjūtu ēdināšanas nozarē. Ar pētniecību un izstrādi tā ir izveidojusi glazūras formulu tikai no izejvielām, neizmantojot nekādas sintētiskās vielas. Izmantotais māls ir no viena no labākajiem māla avotiem pasaulē. Ar ilglaicīgām keramikas zināšanām tā ir izveidojusi savdabīgu māla un glazūras formulu, kas atklāj galda piederumu dabisko balto krāsu un izturību. Leela Baralee (Leela Baralee) ar savu jaunāko tehnoloģiju ražošanu ražo augstas kvalitātes, tomēr cenas ziņā pieņemamus produktus, kuru dizains ir pievilcīgs, lai radītu piemērotu vidi nevainojamai baudīšanai.

Simple plus zupas bļoda 15cm, Leela Baralee

Preces kods: TH0306B07N
Zīmols: Leela Baralee
Izmērs: 15 cm
Pamatkrāsa: Krēmkrāsa
Materiāls: Porcelāns

{{ productPrice }} EUR

{{ productDiscount }} EUR

Atlikumā mazāk par 10 gab.
Apskatīt grozu

Preces apraksts

KVALITĀTE - trauku sērija ir īpaši veidota profesionālām vajadzībām. Trauki ir izgatavoti no augstas kvalitātes izejvielām (kaolīna, māla, kvarca smiltīm un laukšpata) un ir apdedzināti 1300ºC temperatūrā, kas garantē produkta izturību un ūdens absorbēšanu 0% apmērā.
TRIECIENIZTURĪBA- īpaši veidots dizains un materiāls, kas palielina trauku izturību un kalpošanas laiku, palielina izturību pret trauku maliņu atšķelšanos.
DABAI DROŠA - trauki nesatur svinu (Pb) un kadmiju (Cd).
LIETOJAMA MIKROVIĻŅU KRĀSNĪ UN TRAUKU MAZGĀJAMĀ MAŠĪNĀ - trauki ir lietojami mikroviļņu krāsnīs. Trauku glazūra nezaudēs mirdzumu un krāsu pat pēc 1000 mazgāšanas cikliem profesionālajās trauku mazgājamās mašīnās, kad mazgāšanai tiek izmantoti spēcīgi ķīmiski līdzekļi.
TERMOIZTURĪBA - trauki ar paaugstinātu termoizturību, tie iztur pēkšņas temperatūras svārstības no temperatūras normas līdz pat 200ºC.
IZTURĪGA PRET SKRĀPĒJUMIEM - trauku glazūras cietība pasargā traukus no skrāpējumiem un griezumu pēdām. Īpaši pulēta trauku apakšējā daļa pasargā traukus no glazūras saskrāpēšanas.
FUNKCIONALITĀTE - trauku īpašais dizains un forma ļauj traukus viegli savietot un uzglabāt, tādejādi ietaupot vietu. Trauki ir savstarpēji sakomplektējami, piemēram, kafijas krūzei, buljona tasei un brokastu krūzei der viena apakštase. SIMPLE PLUS trauku sērijas materiāls un tonis ir vienāds ar WISH trauku sēriju un arī tās ir savstarpēji komplektējamas.

 

{{ discount }}

{{ product.product_name }}

Preces kods: {{ product.product_code }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR

{{ priceDiscount }} EUR

Cena bez PVN

Nomas cena

Nomas cena bez PVN