Izvēlies arkolat sadaļu
Stanley classic kompl. blašķe 0.236l, glāzes 4gb 0.06l, kastē

Stanley:

Stanley

Kopš 1913.g. Stanley zīmols tiek pozicionēts, kā izturīgs produkts. Stanley termosi ir ikona, kas tiek nodota no paaudzes paaudzē. Šie termosi ir ļoti izturīgi, par to liecina, ka viņi ir saglabājušies pēc 4000 pēdu krituma no lidmašīnas, pēc sabraukšanas ar traktoru un pat pēc lodes apstādināšanas. Tagad jau gandrīz 100 gadu jaunā inovācija, kas izraisija revolūciju vakuuma izoācijai turpina pieaugt.  Šodien Stanlay zīmols nodrošina izcilu ēdienu un dzērienu uzglabāšananu, kas tiek veltīts aktīvam dzīvesveidam un ir attiecināms uz šo vienkāršo solījumu: pērkot Stanley produktus jūs saņemat kvalitatīvu preci. Radīts dzīvei.

Zīmola pozicionēšanas paziņojums.

Stanley zīmols piedāvā pārdomātus un izturīgus  pārtikas un dzērienu risinājums vīriešiem, gan priekš darba, gan izklaidēm.

Stanley produktu mantojuma daļa ir patērētāji un viņu dzīves veids jau daudzus gadus.  Nav labāka pārstāvja par snieguma kvalitāti, kā tās ilgu laiku lietotājs. Mums ir paveicies, jo saņemam daudz vēstules no apmierinātiem faniem, kurus mēs apvienojam mūsu mājas lapā. Šie Stanley stāsti ir kļuvuši par neatņemamu zīmola sastāvdaļu, komonikāciju un itīpaši par kataloga un izstāšu sastāvdaļu.

Stanley zīmols piedāvā plašu ilglietošanas pārtikas un dzērienu uzglabāšanas traukus, kas ir lieliski piemēroti jūsu āra piedzīvojumiem.  Nav nozīmes gadalaikam un tam kur jūs atrodoties, jūs vienmēr varat rēķināties ar vienu lietu: ja jums ir Stanley produkts, jūs saņemat augstāko kvalitāti produktiem.  Ražoti priekš dzīves. Kopš 1913.

Ražoti ar ļoti lielu izturību, ko raksturo Classic Hammertone Green, Legendary Stanlay Classic produktu līnija, to ir izveidojuši īpaši speciālisti pēc īpašiem noteikumiem.  Ražoti ļoti izturīgi un uzticami ar lepnumu no paaudzes paaudzē.

Stanley classic kompl. blašķe 0.236l, glāzes 4gb 0.06l, kastē

Preces kods: GB0110-01883-002
Zīmols: Stanley

{{ productPrice }} EUR

{{ productDiscount }} EUR

Atlikumā mazāk par 10 gab.
Šo preci ir iespējams pasūtīt kā specpasūtījumu, lai to pasūtītu, lūdzu, rakstiet uz pasutijums@arkolat.lv

Preces apraksts

{{ discount }}

{{ product.product_name }}

Preces kods: {{ product.product_code }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR

{{ priceDiscount }} EUR

Cena bez PVN

Nomas cena

Nomas cena bez PVN