Izvēlies arkolat sadaļu

VISS SKOLAS VIRTUVEI! Īpašas cenas traukiem un virtuves piederumiem!

09.08.2018, 12:57

VISS SKOLAS VIRTUVEI! Īpašas cenas traukiem un virtuves piederumiem!
Arkolat Pro Horeca

Jaunajā mācību gadā, aicinām vērst Jūsu uzmanību skolēnu ēdināšanas organizēšanai drošā, patīkamā un draudzīgā vidē. Ja Jūsu vadītajai iestādei nepieciešama ēdināšanas bloka trauku vai inventāra atjaunošana, SIA ARKOLAT piedāvā traukus, galda piederumus un virtuves inventāru, kas atbilst visām obligātajām nekaitīguma prasībām un labas ražošanas prakses nosacījumiem.

 

Lai trauku sagāde noritētu veiksmīgāk, arī šogad esam izveidojuši saistošu un īpaši izdevīgu piedāvājumu izglītības iestādēm. Piedāvājumus izveidots balstoties uz populārākajām un pieprasītākajām precēm  izglītības iestāžu trauku izvēlē. Piedāvājums spēkā līdz 29.09.2018. 

Visas cenas piedāvājumā norādītas bez PVN

 

Tomēr veicot mūsu nelielo pētījumu par populārākajiem virtuves piederumiem, novērojām interesantu tendenci skolās! Šajā ziņā aplūkošanas vērts piemērs ir Ērgļu vidusskola, kas jau vairākus gadus skolēnu ēdamzāles trauku un galda piederumu izvēlē domā ne vien saimnieciski, bet arī radoši. Plašāku interviju ar Ērgļu vidusskolas direktori Inesi Šaudiņu lasi šeit.

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg
4.jpg 5.jpg 6.jpg
7.jpg 8.jpg 9.jpg
10.jpg 11.jpg 12.jpg

 

 


Doties atpakaļ
{{ discount }}

{{ product.product_name }}

Preces kods: {{ product.product_code }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR

{{ priceDiscount }} EUR

Cena bez PVN

Nomas cena

Nomas cena bez PVN