Izvēlies arkolat sadaļu
PROFESSIONAL MASTER FILEJAS NAZIS 20CM, Tramontina

Tramontina:

Tramontina

Tramontina zīmols, kas šobrīd ir pārstāvēts 120 pasaules valstīs, sevī iemieso inovatīvu garu, kombinācijā ar tradīciju un kvalitāti – vērtības, kas turpina iekarot patērētāju sirdis. Tramontina ir klāt visos cilvēkiem svarīgākajos dzīves mirkļos, piedāvājot tādas preces kā virtuves trauki (pannas, katli, cepamformas) un piederumi, virtuves aprīkojums, dārza instrumenti un mēbeles, elektropreces un industriālās iekārtas. Jebkurā šajā preču segmentā ikviena Tramontina prece ir pierādījums augstajai kvalitātei, dizainam, jaunāko tehnoloģiju izmantošanai un inovāciju ieviešanai. 
 
Tramontina misija.
Iedvesmot cilvēkus ikdienā un jebkuros nozīmīgos dzīves svētkos un notikumos. Piešķirt vērtību un dot gandarījumu klientiem, patērētājiem, darbiniekiem un kopienai. 
 
Tramontina vīzija.
Vadīt industriju klientam vēlamā virzienā, piegādājot vislabākos risinājumus jebkuram pieprasījumam. Saglabāt zīmolu kā vislabāko piemēru kvalitātei, inovācijām, draudzīgām un progresīvām attiecībām un cilvēku vērtībām.

PROFESSIONAL MASTER FILEJAS NAZIS 20CM, Tramontina

Preces kods: BR0124622/088
Zīmols: Tramontina
Asmeņa veids: Nerūsējošais tērauds
Veids: Filejas nazis

{{ productPrice }} EUR

{{ productDiscount }} EUR

Atlikumā mazāk par 10 gab.
Apskatīt grozu

Preces apraksts

The incredible high quality of the blades is a result of a thermal treatment which consists of hardening (heating the blade), subzero (cooling from 50 to -196 degrees), and tempering (increasing the steel elasticity) for a longer and more efficient life. The anatomical and ergonomic textured polypropylene handle, is directly injected on the steel bolster, ensuring a comfortable, safe use. The antimicrobial protection prevents and reduces the growth of bacteria and fungi. This technology is incorpotated during the handle manufacturing process and lasts throughout the product's life, but it does not eliminate the need to clean it thoroughly. Stainlees steel blade DIN 1.4110. Polypropylene handle.

{{ discount }}

{{ product.product_name }}

Preces kods: {{ product.product_code }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR

{{ priceDiscount }} EUR

Cena bez PVN

Nomas cena

Nomas cena bez PVN