Izvēlies arkolat sadaļu

Itālijā ražotas ēdienkartes

25.08.2017, 14:49

Itālijā ražotas ēdienkartes
Arkolat Pro Horeca

DAG style

„Itālijā ražotas ēdienkartes, kas atrodas uz galda visā pasaulē” 

 

MODE
Ražots Itālijā
DAG style ēdienkartes turētāju un galda piederumu dizains ir radīts iespaidojoties no jaunākajām stila tendencēm.  No šejienes ir radusies ideja par modes ienākšanu viesnīcu, restorānu un ēdināšanas pasaulē ar moderniem dizaina priekšmetiem. Pirms kāda laika izvēlņu turētājs bija tikai fona objekts, kas turēja ēdienu sarakstu, šobrīd tas ir kļuvis par vadošo viesmīlības elementu, kas pats par sevi var sniegt apkārtnei stila pieskārienu.

DIZAINS
Patentēti produkti
DAG style ražo savus produktus balstoties uz ēdināšanas biznesa klientu vajadzībām, pirmām kārtām veidojot stabilas un noturīgas attiecības ar vietējiem klientiem, kas ir kā iedvesmas avots un jaunāko ideju testētāji. DAG style ir reģistrējis savas preču zīmes un aizsargājis savu produktu dizainu ar patentiem, lai izvairītos no viltošanas gadījumiem. 

EKOLOĢISKĀ ILGTSPĒJA
Sertifikācija
DAG style pievērš uzmanību izejmateriālu izcelsmei un cenšas iespēju robežās otrreizēji pārstrādāt  produktus. Kā piemērs ir reģenerēti ādas un korķa izstrādājumi. Visas Dag style sērijas ir ražotas no pieprasītākajiem un kvalitatīvākajiem materiāliem, kas apliecināms ar sertifikātiem.

 

Apskati visu piedāvājumu!

 

Pievienotie attēli

 

 


Doties atpakaļ
{{ discount }}

{{ product.product_name }}

Preces kods: {{ product.product_code }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR

{{ priceDiscount }} EUR

Cena bez PVN

Nomas cena

Nomas cena bez PVN