Izvēlies arkolat sadaļu
PRESTO KOKTEIĻU ŠEIKERS 500ML, Tescoma

Tescoma:

Tescoma Tescoma ir čehu uzņēmums, kas savu darbību uzsācis 1992. gadā un salīdzinoši īsā laikā ir kļuvis par vienu no vadošajiem uzņēmumiem pasaulē, virtuves piederumu ražošanā. Uzņēmums piedāvā plašu produktu klāstu ar izcilu kvalitāti un samērīgām cenām. Tescoma virtuves piederumi ir ar oriģinālu dizainu un inovatīvu pielietojumu, to klāstā ir vairāk nekā 2000 produkti – no klasikas līdz pilnīgi jauniem revolucionāriem risinājumiem, kas atvieglo rosīšanos virtuvē.  Tescoma sortimentā ietilpst – vairākas virtuves piederumu sērijas ( no koka, metāla, silikona), garšvielu trauku sērija, sīkprece virtuvei, ērtā virtuves plauktu sistēma -  Monti, termosi, dēlīši, svari, vīna aksesuāri, kas piemēroti ikdienas lietošanai, gan virtuves priekšmeti profesionālas maltītes gatavošanai. Tescoma ir starptautiskss uzņēmums, kas darbojas vairāk nekā 100 pasaules valstīs.  

PRESTO KOKTEIĻU ŠEIKERS 500ML, Tescoma

Preces kods: IT10420712
Zīmols: Tescoma
Materiāls: Stikls
Tilpums: 0.5L

{{ productPrice }} EUR

{{ productDiscount }} EUR

Atlikumā mazāk par 10 gab.
Apskatīt grozu

Preces apraksts

Tescoma Presto
Kokteiļu šeikers 0,5l.

Ideāli piemērots alkaholisko, gan bezalkaholisko kokteiļu pagatavošanai, paredzēts kā mājas, tā profesionālai lietošanai. Izgatavots no augstvērtīga nerūsējošā tērauda. Vākā ir iebūvēts siets biezumu nokāšanai. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.
Ražotāja garantija 3 gadi. Kokteiļu receptes atrodas iekšā kastē.  
Kopšana un lietošana: Pirms pirmās lietošanas kārtīgi izmazgājiet, mazgājiet ar parastiem mazgāšanas līdzekļiem. Mazgāšanai neizmantojiet asus priekšmetus, skrubjus, abrazīvus tīrīšanas līdzekļus u.c. Vajadzības gadījumā atmiekšķējiet. Pēc mazgāšanas izslaukiet to sausu – neatstājiet nožūt. Ielieciet visus kokteiļa ingridientus šeikera apakšējā daļā, uzlieciet abus vākus, labi sakratiet un salejiet saturu caur vāka iebūvēto sietu glāzēs. Nepielietojiet pārmērīgu spēku kad atverat vai aizverat kokteiļu šeikeri.

{{ discount }}

{{ product.product_name }}

Preces kods: {{ product.product_code }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR

{{ priceDiscount }} EUR

Cena bez PVN

Nomas cena

Nomas cena bez PVN