Izvēlies arkolat sadaļu
MONTI METĀLA STIENIS 90CM, Tescoma

Tescoma:

Tescoma Tescoma ir čehu uzņēmums, kas savu darbību uzsācis 1992. gadā un salīdzinoši īsā laikā ir kļuvis par vienu no vadošajiem uzņēmumiem pasaulē, virtuves piederumu ražošanā. Uzņēmums piedāvā plašu produktu klāstu ar izcilu kvalitāti un samērīgām cenām. Tescoma virtuves piederumi ir ar oriģinālu dizainu un inovatīvu pielietojumu, to klāstā ir vairāk nekā 2000 produkti – no klasikas līdz pilnīgi jauniem revolucionāriem risinājumiem, kas atvieglo rosīšanos virtuvē.  Tescoma sortimentā ietilpst – vairākas virtuves piederumu sērijas ( no koka, metāla, silikona), garšvielu trauku sērija, sīkprece virtuvei, ērtā virtuves plauktu sistēma -  Monti, termosi, dēlīši, svari, vīna aksesuāri, kas piemēroti ikdienas lietošanai, gan virtuves priekšmeti profesionālas maltītes gatavošanai. Tescoma ir starptautiskss uzņēmums, kas darbojas vairāk nekā 100 pasaules valstīs.  

MONTI METĀLA STIENIS 90CM, Tescoma

Preces kods: IT10900094
Zīmols: Tescoma
Veids: Stieņi

{{ productPrice }} EUR

{{ productDiscount }} EUR

Atlikumā mazāk par 10 gab.
Apskatīt grozu

Preces apraksts

Tescoma Monti stienis 90cm
Tescoma Monti Unversāla piekarama sistēma katrai virtuvei.
Paredzēts MONTI izstrādājumu, kā arī citu virtuves piederumu karināšanai.

Montāža: Visas montāžai nepieciešamās detaļas ir iekļautas komplektā. Stieni novietojiet ārpus nepārtraukta tvaika un karstuma iedarbības lauka. Ņemiet vērā MONTI izstrājumu un virtuves piederumu izmērus, kurus domājat karināt uz stieņa. Savienojot MONTI stieņus var iegūt vēlamo garumu, arī stūra savienojumus.

Kopšana: Pirms montāžas kārtīgi nomazgājiet un nosusiniet stieni. Mazgājiet ar parastiem mazgāšanas līdzekļiem. Mazgāšanai neizmantojiet asus priekšmetus, spēcīgu ķīmiju  un abrazīvus tīrīšanas līdzekļus.    .
Ražotāja garantija 5 gadi.

{{ discount }}

{{ product.product_name }}

Preces kods: {{ product.product_code }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR

{{ priceDiscount }} EUR

Cena bez PVN

Nomas cena

Nomas cena bez PVN