Izvēlies arkolat sadaļu

Biežāk uzdotie jautājumi


Kas ir Cash&Carry koncepts?

Cash&Carry ir vairumtirdzniecības darbības veids, kur prece tiek pārdota tieši no noliktavas, nevis tradicionālā, mazumtirgotājiem zināmā veida – pasūti un piegādās.
Svarīgākā atšķirība starp tradicionālo vairumtirdzniecību un Cash&Carry tirdzniecību – klients veic pašapkalpošanās procesu: organizē transportu; tieši no noliktavas plauktiem izvēlas tīkamākās preces; veic skaidras vai bezskaidras naudas norēķinu, apmaksājot pirkumu. 

 

 

Kur atrodas ARKOLAT Cash&Carry veikals un kāds ir veikala darba laiks?

Lai uzzinātu vairāk par Cash&Carry veikala atrašanās vietu un darba laiku, aplūkojiet sadaļu Veikals.

 

 

Kā var atgriezt ARKOLAT e-veikalā iegādāto preci? 

Iegādājoties preci ARKOLAT e-veikalā www.arkolat.lv, pircējs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma (preču pirkuma e-veikalā) 14 kalendāro dienu laikā pēc attiecīgo preču piegādes. Lai uzzinātu sīkāku informāciju par atteikuma tiesību izmantošanu, spiediet šeit.

 

 

Cik ilga ir preces garantija?

Spēkā esošie normatīvie akti nenosaka, cik ilgam jābūt preces garantijas termiņam. Parasti tiek uzskatīts, ka tam ir jābūt vismaz 2 (divi) gadi. Taču ražotājs var noteikt arī īsāku vai garāku garantijas termiņu vai vispār nenoteikt to.
Neatkarīgi no ražotāja sniegtās garantijas, ja pircējs ir fiziskā persona Patērētāju tiesību likuma izpratnē, pircējs vienlaicīgi ar preces vai pakalpojuma iegādāšanos iegūst tiesības 2 (divu) gadu laikā no pirkuma izdarīšanas brīža pieteikt pārdevējam pretenzijas par preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem.

 

 

Vai ARKOLAT veic preču piegādi un kādas ir izmaksas?

E-veikalā veiktajiem pirkumiem tiek piedāvāta piegāde ar kurjeru vai Arkolat transportu gan Rīgā, gan visā Latvijā. Preču piegādes izmaksas ir atkarīgas no kopējā pasūtījuma svara un Jūsu atrašanās vietas, ja piegāde tiek veikta ar kurjeru vai Arkolat transportu. Par piegādi un izmaksām vairāk iespējams izlasīt sadaļā Piegādes izmaksas. 

 

 

Cik ilgā laikā var saņemt preci, kas pasūtīta e-veikalā?

Ja klients ir apmaksājis pirkumu e-veikalā un pasūtījums tika apstrādāts darba dienā līdz 15:00, tad pasūtījums tiks piegādāts nākamajā darba dienā. Ja pasūtījums tika apmaksāts un apstrādāts pēc 15:00, tad pasūtijums tiks piegādāts divu darba dienu laikā.

 

 

Kāda ir minimālā ARKOLAT e-veikala pasūtījuma summa?

Nav minimālās pasūtījuma summas. Taču, ja vēlaties lai jūsu preces tiek piegādātas bezmaksas, tad šajā gadījumā minimālā pasūtījuma summa ir 40 EUR Rīgā un 80 EUR visā Latvijā.

 

 

Kā es varu apmaksāt pasūtījumu, kuru veicu e-veikalā ?

Apmaksāt savu pasūtījumu jūs varat uz vietas Arkolat veikalā, saņemt rēķinu e-pastā, saņemt rēķinu uz pēcapmaksu pēc līguma noteikumiem, vai arī apmaksāt uzreiz ar Swedbank, SEB, Luminor un Citadele bankas karti.

 

 

Vai ir iespējams apmaksāt ARKOLAT e-veikala pasūtījumu tā saņemšanas brīdī?

Ja Jūs izvēlaties saņemt preci Arkolat fiziskajā veikalā, tad šāda iespēja ir pieejama, taču ja vēlaties lai Jums preci piegādā kurjers, tad ir nepieciešama priekšapmaksa.

 

 

Vai ir iespējama pēcapmaksa?

Šāda iespēja ir pieejama, taču tikai juridiskām personām, kuras ir noslēgušas līgumu ar Arkolat. Šajā gadījumā pēcapmaksas termiņš ir 7 dienas.

 

 

Vai juridiska/fiziska persona var iepirkties ARKOLAT e-veikalā?

Jā, šāda iespēja ir pieejama. Noformējot pasūtījumu jums tiks piedāvāts to noformēt kā juridiskai vai fiziskai personai.

 

 

Kur es varu iegādāties ARKOLAT dāvanu kartes? Cik ilgi tās ir derīgas?

Dāvanu kartes 15 / 20 / 50 / 100 EUR vērtībā var iegādāties ARKOLAT fiziskajā veikalā Mūkusalas ielā 72B. Dāvanu kartes derīgu termiņs ir 12 mēneši. Dāvanu kartes ir iespējams iegādāties arī elektroniski sūtot e-pasta vēstuli uz info@arkolat.lv

 

 

Vai interneta veikalā ir iespējams norēķināties par pasūtījumu ar dāvanu kārti?

Diemžēl šobrīd ar dāvanu karti par pirkumiem var norēķināties tikai ARKOLAT Cash&Carry fiziskajā veikalā Rīgā. E-veikalā dāvanu kartes tehnisku iemeslu dēļ šobrīd nav iespējams izmantot. 

 

 

Vai ARKOLAT veikalos ir pieejami līzinga pakalpojumi? 

Diemžēl šāda iespēja nav pieejama.

 

 

Vai ir iespējams veikt specpasūtījumus?

Ir iespējams veikt specpasūtījumu, taču lai iegūtu sīkāku informāciju par minimālo pasūtījuma summu, piegādes laikiem un iespējām, lūdzam rakstīt uz info@arkolat.lv

 

 

Vai ARKOLAT piedāvā trauku nomu?

Nē, diemžēl šāda iespēja nav pieejama.

 

 

Vai ARKOLAT veikalos ir pieejama dāvanu saiņošana?

Nē, diemžēl šāda iespēja nav pieejama.

 

 

Ja neatrodat atbildi uz sev interesējošo jautājumu, lūdzu sazinieties ar ARKOLAT Jums ērtākajā veidā.

{{ discount }}

{{ product.product_name }}

Preces kods: {{ product.product_code }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR

{{ priceDiscount }} EUR

Cena bez PVN

Nomas cena

Nomas cena bez PVN