Izvēlies arkolat sadaļu

Ceļvedis ARKOLAT mājaslapā

12.09.2017, 11:43

Ceļvedis ARKOLAT mājaslapā
Arkolat main

Esam priecīgi Tevi redzēt mūsu mājas lapā. Šo lapu esam radījuši, lai sniegtu ātru un ērtu iepirkšanās pieredzi, nodrošinātu Tevi ar visu nepieciešamo informāciju par mūsu tirgoto preci un paziņotu par visām aktivitātēm vizuāli skaistā un informatīvā veidā uz visām iekārtām.

 

Kas tu esi?

Lai redzētu tieši Tevi interesējošās cenas un īpašos piedāvājumus, pirms iepirkšānās norādi, vai iepirksies kā privātpersona vai kā juridiksa persona. To ir iespējams izdarīt lapas augšējā kreisajā stūrī.

 

Untitled.jpg 

Reģistrēšanās

Lai izmantotu jauno arkolat.lv pilnībā, Tev būs nepieciešams reģistrēties:

  • Ja esi pie mums iepircies jau iepriekš vari izmantot savu veco arkolat.lv kontu
  • Izmanto Facebook, lai autorizētos ar pāris klikšķiem
  • Vari reģistrēties arī izmantojot savu e-pasta adresi

 

Kas ir iepirkumu profils?

Iepirkumu profils satur interneta veikala pircēja datus, Tu vari izveidot vairākus iepirkumu profilus savā arkolat.lv kontā.

Reģistrāciju veiksi kā privātpersona, bet kontā varēsi izveidot profilus gan sev, gan savam uzņēmumam vai vairākām tā struktūrvienībām.

Šādā veidā ietaupīsi laiku veicot pasūtījumus, kā arī nebūs jāpatur galvā vairāku kontu dati.

 iepirksanas-profili.jpg

Ātrais skatījums

Lai iepazītos ar preces parametriem, spied uz palielināmā stikla ikonas. Prece atvērsies kā uznirstošs logs, ko varēsi aizvērt nepametot veikala sadaļu. Lielisks veids, kā ātri atrast sev nepieciešamo preci, ja vēlēsies iepazīties ar preci tuvāk un izlasīt aprakstu par pašu preci un ražotāju, atvērsi to pilnībā spiežot uz tās attēla vai nosaukuma.

qview.jpg

Pasūtījumu vēsture

Tagad tavā profilā arī pieejama pilna veikto pasūtījumu vēsture ar iespēju veikto pasūtījumu atkārtot ar vienu pogas spiedienu.

 

 

Saglabātās preces

 

Ievieto sarakstā preces, kuras vēlies iegādāties vēlāk vai preces, kurām gaidi atlaidi, tā ātri un ērti varēsi atcerēties par savām vēlmēm.

Veido vēlmju sarakstu un pirms svētkiem dalies ar to izmantojot unikālo linku, lai arī citi zināt, ko vēlies saņemt dāvanā.

 


Doties atpakaļ
{{ discount }}

{{ product.product_name }}

Preces kods: {{ product.product_code }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR

{{ priceDiscount }} EUR

Cena bez PVN

Nomas cena

Nomas cena bez PVN