Izvēlies arkolat sadaļu

Porland Seasons! Unikāls dizains un neredzēti krāsu salikumi

03.01.2019, 13:22

Porland Seasons! Unikāls dizains un neredzēti krāsu salikumi
Arkolat main

Sekojot jaunākajām modes tendencēm HORECA segmentā, šobrīd piedāvājam porcelāna traukus no PORLAND, kas izceļas ar unikālu dizainu un neredzētiem krāsu salikumiem.

PORLAND ražotne dibināta 1992. gadā un šobrīd tas ir straujāk augošais uzņēmums Turcijā, kas iemantojis popularitāti arī ārpus Turcijas robežām. Pateicoties nemitīgai uzņēmuma attīstībai un mērķtiecībai, droši varam teikt, ka zīmols ieņem stabilu lomu trauku tirgū visā pasaulē.

PORLAND aizraušanās ar porcelāna ražošanu un nemitīgu tieksmi sasniegt augstākas un vēl neatklātas virsotnes ir radījusi vēl nebijušu materiālu ALUMILITE, kas izgatavots pēc specifiskas receptes. Tā īpašais komponents, kuram pateicoties materiāls ieguvis savu nosaukumu, ir alumīnija oksīds. Šis materiāls ir unikāls porcelāns ar izcilām tehniskajām īpašībām - viegli kopjams, ar blīvu struktūru un izcilu caurspīdīgumu, kas to padara lieliski piemērotu sabiedriskās ēdināšanas segmentam, pateicoties augstai mehāniskai izturībai.

 

SEASONS TRAUKU SĒRIJA 

 
Seasons sērijas trauku iedvesma nāk no Japāņu estētikas kanona Wabi – Sabi. Trauku kolekcijas glazūra veidota pēc īpašas receptes, izmantojot tikai dabiskas izejvielas. Malu krāsojums traukiem ir roku darbs, padarot katru trauku neatkārtojamu un unikālu.

 

Trauki pieejami 8 dažādās krāsās un lieliski savstarpēji kombinējas. Šobrīd veikalā nopērkamas 3 dažādas krāsas - TURQUOISE, LIGHT GREY un DARK GREY, bet, lai realizētu Jūsu individuālās vēlmes, ir iespējams pasūtīt jebkuru krāsu.

 

Par pasūtīšanas iespējām, piegādes laikiem un izcenojumiem aicinām vērsties pie Horeca klientu servisa:

 

Klātienē SIA Arkolat telpās Mūkusalas ielā 72b, Rīgā

 

Telefoniski zvanot uz 80704088

Pa e-pastu pasutijums@arkolat.lv

Pievienotie attēli

 

 

 

 

 

 

   

 


Doties atpakaļ
{{ discount }}

{{ product.product_name }}

Preces kods: {{ product.product_code }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR

{{ priceDiscount }} EUR

Cena bez PVN

Nomas cena

Nomas cena bez PVN