Izvēlies arkolat sadaļu
SIMPLE PLUS ZUPAS BĻODA 15CM 710ML, Leela Baralee

Leela Baralee:

Leela Baralee


SIMPLE PLUS ZUPAS BĻODA 15CM 710ML, Leela Baralee

Preces kods: TH0306B07N
Zīmols: Leela Baralee
Izmērs: 15 cm
Pamatkrāsa: Krēmkrāsa
Materiāls: Porcelāns

{{ productPrice }} EUR

{{ productDiscount }} EUR

Apskatīt grozu

Preces apraksts

KVALITĀTE - trauku sērija ir īpaši veidota profesionālām vajadzībām. Trauki ir izgatavoti no augstas kvalitātes izejvielām (kaolīna, māla, kvarca smiltīm un laukšpata) un ir apdedzināti 1300ºC temperatūrā, kas garantē produkta izturību un ūdens absorbēšanu 0% apmērā.
TRIECIENIZTURĪBA- īpaši veidots dizains un materiāls, kas palielina trauku izturību un kalpošanas laiku, palielina izturību pret trauku maliņu atšķelšanos.
DABAI DROŠA - trauki nesatur svinu (Pb) un kadmiju (Cd).
LIETOJAMA MIKROVIĻŅU KRĀSNĪ UN TRAUKU MAZGĀJAMĀ MAŠĪNĀ - trauki ir lietojami mikroviļņu krāsnīs. Trauku glazūra nezaudēs mirdzumu un krāsu pat pēc 1000 mazgāšanas cikliem profesionālajās trauku mazgājamās mašīnās, kad mazgāšanai tiek izmantoti spēcīgi ķīmiski līdzekļi.
TERMOIZTURĪBA - trauki ar paaugstinātu termoizturību, tie iztur pēkšņas temperatūras svārstības no temperatūras normas līdz pat 200ºC.
IZTURĪGA PRET SKRĀPĒJUMIEM - trauku glazūras cietība pasargā traukus no skrāpējumiem un griezumu pēdām. Īpaši pulēta trauku apakšējā daļa pasargā traukus no glazūras saskrāpēšanas.
FUNKCIONALITĀTE - trauku īpašais dizains un forma ļauj traukus viegli savietot un uzglabāt, tādejādi ietaupot vietu. Trauki ir savstarpēji sakomplektējami, piemēram, kafijas krūzei, buljona tasei un brokastu krūzei der viena apakštase. SIMPLE PLUS trauku sērijas materiāls un tonis ir vienāds ar WISH trauku sēriju un arī tās ir savstarpēji komplektējamas.

 

{{ discount }}

{{ product.product_name }}

Preces kods: {{ product.product_code }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR

{{ priceDiscount }} EUR

Cena bez PVN

Nomas cena

Nomas cena bez PVN