Izvēlies arkolat sadaļu
Arcoroc

Arcoroc ir franču grupas Arc International zīmols, radīts 1958. gadā. Grupas vadībā ir vēl tādi zīmoli, kā Luminarc, Arcopal, Cristal d'Arques Paris, Eclat Cristal d’Arques Paris, Chef&Sommelier.


Zīmola produkcijas klāstā ir triecienizturīgi, rūdīta stikla produkti, kuri paredzēti intensīvai lietošanai. Sākot no elegantām vīna glāzēm līdz klasiskiem stikla traukiem! Visi produkti ir ražoti no augstas kvalitātes materiāliem un radīti ilgstošai lietošanai. Piemēram, šķīvji, bļodas, krūzītes un citi trauki ir izgatavoti no pašu Arcoroc inovatīvajiem materiāliem Opal un Zenix, kas ir rūdīti, lūzumu un plaisu izturīgi stikli.


Arc International grupa jau gandrīz simts gadus ir viens no stikla produktu ražošanas inovāciju līderiem. Uzņēmums bija pirmais Francijā, kas izmantoja tvertnes krāsnis un preses, un stikla pūšanas mašīnas. Arc bija arī pirmais uzņēmums, kas automatizēja opāla stikla un kristāla glāžu ar kātu ražošanu.


Arc International grupas misija ir palīdzēt cilvēkiem izbaudīt dzīvi, izgaršot ēdienus un malkot dzērienus ar skaistiem, pieejamiem, ilgtspējīgiem un viegli lietojamiem produktiem. Grupa pievērš lielu uzmanību ilgtspējībai un var lepoties kā pirmais franču uzņēmums, kas parakstīja Apvienoto nāciju Globālo līgumu. Šis līgums mudina uzņēmumus pilnveidoties četrās jomās: cilvēktiesībās, darba apstākļos, vidē un korupcijas apkarošanā. Jau 2004. gadā Arc ieviesa plānu kā samazināt enerģijas patēriņu, kaitīgās emisijas un optimizēt ūdens patēriņu. Grupa arī veic lielus ieguldījums pētniecības un attīstības nodaļā, lai uzlabotu stikla ķīmisko sastāvu un ražošanas metodes.

{{ discount }}

{{ product.product_name }}

Preces kods: {{ product.product_code }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR

{{ priceDiscount }} EUR

Cena bez PVN

Nomas cena

Nomas cena bez PVN